Administrator Sieci

Full time
Warszawa
Posted 1 tydzień ago

Główne zadania:
• Administracja urządzeniami sieciowymi Cisco Nexus, Cisco ASA, IPS Firepower, Catalyst 3650/3850, Catalyst 6800, Cisco WLC
• Administracja systemami zarządzania Cisco ISE, Prime Infrastructure
• Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów z obszaru działania sieci
• Udział opracowywaniu i wdrażaniu strategii rozwoju sieci
• Udział w projektach wewnętrznych

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe o profilu informatycznym lub pokrewnym
• Wiedza na poziomie Cisco CCNP lub wyższym
• Znajomość protokołów routingu dynamicznego (OSPF, BGP)
• Umiejętność zarządzania przełącznikami i routerami Cisco
• Umiejętność zarządzania firewallami Cisco, IPS oraz firewallami aplikacyjnymi
• Znajomość technologii VXLAN, EVPN
• Znajomość Cisco ISE
• Znajomość zasad projektowania i działania sieci
• Znajomość zagadnień z zakresu bezpieczeństwa sieci
• Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym swobodną komunikację

Mile widziane:
• Umiejętność zarządzania proxy Forcepoint
• Znajomość systemów monitoringu Nagios i Solarwinds

Typ: Kontrakt B2B
Czas kontraktu: 1 rok – 2 lata
Pełna dyspozycyjność: praca on-site w siedzibie klienta

Job Features

Job CategoryJOBS

A valid email address is required.
A valid phone number is required.