Developer Informatica Power Center

Full time
Warszawa
Posted 1 tydzień ago

Główne zadania:
• prowadzenie prac projektowych i implementacyjnych w zakresie rozwoju hurtowni danych oraz systemów informacyjnych
• projektowanie algorytmów oraz implementacja procesów ETL
• udział we wdrożeniu narzędzia Informatica
• projektowanie baz danych i martów raportowo-analitycznych
• projektowanie, implementacja i rozwój środowisk raportowo-analitycznych w oparciu o środowisko klasy BI
• kontrola jakości prac wykonanych przez innych
• testowanie rozwiązań informatycznych
• opracowywanie specyfikacji technicznej oraz dokumentacji projektowej, technicznej i administracyjnej
• przygotowywanie pakietów instalacyjnych oprogramowania
• przygotowywanie odbiorów oprogramowania i uczestnictwo w przekazywaniu systemów do eksploatacji

Wymagania:
• dobra znajomość platformy Informatica Power Center w zakresie budowy procesów ETL,
• dobra znajomość RDBMS Oracle 9i / 10g w zakresie projektowania baz danych i aplikacji,
• bardzo dobra znajomość SQL oraz znajomość PL/SQL
• znajomość zagadnień inżynierii systemów informatycznych oraz metodyki ich wytwarzania

Doświadczenie:
• minimum 6 misięcy z zakresu projektowania, implementacji oraz wdrażania rozwiązań ETL w oparciu o platformę Informatica Power Center,
• minimum 1 rok z zakresu projektowania, implementacji i wdrażania systemów informacyjnych w środowisku bazy danych Oracle,
• praktyczne doświadczenie z zakresu projektowania i programowania hurtowni danych oraz systemów informacyjnych dla instytucji finansowych, telekomunikacyjnych lub instytucji podobnych odnośnie charakteru prowadzonej działalności, wielkości, złożoności i jakości rozwiązań informatycznych

Umiejętności językowe:
• znajomość języka angielskiego przynajmniej na poziomie umożliwiającym porozumiewanie się oraz czytanie dokumentacji i literatury technicznej

Mile widziane:
• wiedza teoretyczna i praktyczne doświadczenia w temacie Big Data,
• znajomość zagadnień Business Intelligence (BI),
• umiejętność pracy wg. metodyki Agile (Scrum, Kanban)
• znajomość narzędzi: SQL Developer, SVN, GitHub, JIRA, Confluence

Umiejętności interpersonalne:
• Umiejętność i chęć pracy w zespole
• Zaangażowanie, komunikatywność, otwartość
• Analityczne myślenie

Typ: Kontrakt B2B
Czas kontraktu: 1 rok – 2 lata
Pełna dyspozycyjność: praca on-site w siedzibie klienta
Wynagrodzenie: 9.000 – 16.000

Job Features

Job CategoryJOBS

A valid email address is required.
A valid phone number is required.