Programista .NET – back-end (Łódź)

Full time
Łódź
Posted 1 tydzień ago

Główne zadania:
– Projektowanie i realizacja rozwiązań w przeważającej części z obszaru backend, w mniejszym zakresie frontend, integracja między aplikacjami oraz automatyzacji procesów: Continuous Integration/Continuous Delivery
– Przygotowywanie testów automatycznych
– Przygotowywanie koncepcji rozwiązań architektonicznych
– Dokumentowanie prac programistycznych

Wymagania:
– Wymagane kilkuletnie doświadczenie w programowaniu
– Znajomość: C# oraz .NET, PowerShella, WCF, git’a – poziom co najmniej dobry
SQL – poziom co najmniej podstawowy
– Umiejętność pisania testów jednostkowych i automatycznych,
– Znajomość metodologii agile/scrum,
– Umiejętność praktycznego wykorzystania wzorców projektowych,
– Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną pracę z dokumentacją oraz literaturą techniczną.

Mile widziane:
– Doświadczenie w budowanie systemów klasy Enterprise,
– Development w obszarze front-end

Typ: Kontrakt B2B
Czas kontraktu: 1 rok – 2 lata
Pełna dyspozycyjność: praca on-site w siedzibie klienta

Job Features

Job CategoryJOBS

A valid email address is required.
A valid phone number is required.