Python Developer

Full time, Zdalnie
Warszawa
Posted 2 miesiące ago

Dla Klienta, prężnie rozwijającego się start-up’u, budującego produkty oparte na technologii AI, poszukujemy doświadczonego Python Developera do pracy w Warszawie (fulltime). Aktualnie firma rozwija innowacyjny projekt związany z rozwiązywaniem gier strategicznych.

Główne zadania:
– Budowa backendu aplikacji webowej.
– Zaprojektowanie i budowa architektury służącej do komunikacji silnika z aplikacją.

Wymagania:
– Znajomość Python, Django
– Znajomość Git, Rest, Mongo, Docker
– Znajomość architektury Postgresql
– Doświadczenie minimum 2-3 lata (komercyjne)
– Znajomość języka angielskiego – komunikatywny (zaawansowany – czytanie i pisanie)

Mile widziane:
– Znajomość GRPC, AWS
– Znajomość Java 11 (komercyjna)
– Django Channels, Tornado, Asyncio
– Doświadczenie w tworzeniu/koordynowaniu pracy zespołów.

Obecnie zespół techniczny składa się z czterech inżynierów AI oraz jednego front-end developera.

Typ: Kontrakt B2B
Czas kontraktu: minimum rok (z możliwością przedłużenia)
Pełna dyspozycyjność: praca on-site w siedzibie klienta lub praca zdalna
Wynagrodzenie: 10 000 – 15 000 netto/miesiąc

Job Features

Job CategoryJOBS

A valid email address is required.
A valid phone number is required.