Tester

Full time
Warszawa
Posted 4 tygodnie ago

Główne zadania:
– Opracowywanie i wykonywanie scenariuszy testowych
– Planowanie testów we wskazanym obszarze, w tym szacowanie pracochłonności wykonania zestawów scenariuszy testowych
– Monitorowanie i raportowanie postępu testów we wskazanym obszarze, eskalacja zidentyfikowanych opóźnień, raportowanie zidentyfikowanych zagrożeń
– Wsparcie przygotowania danych testowych
– Weryfikacja i zapewnienie jakości scenariuszy testowych produkowanych przez zespół testujący
– Wsparcie przy konfiguracji narzędzi testowych
– Monitorowanie stanu gotowości środowisk testowych
Wymagania:
– Minimum 1 rok doświadczenia w testowaniu
– Podstawowa znajomość SQL
– Doświadczenie w testowaniu aplikacji w środowisku zintegrowanym
– Doświadczenie w pracy w sektorze bankowym
Mile widziane:
– Certyfikat ISTQB Foundation lub ISTQB Analyst
– Znajomość narzędzia do automatyzacji Cucumber
– Znajomość aplikacji TestLink
– Doświadczenie w testowaniu systemów workflow
– Doświadczenie w testowaniu systemów z komponentem decyzyjnym

Typ: Kontrakt B2B
Czas kontraktu: 1 rok – 2 lata
Pełna dyspozycyjność: praca on-site w siedzibie klienta

Job Features

Job CategoryJOBS

A valid email address is required.
A valid phone number is required.